Kariera

Malchem Kariera

Firma MALCHEM poszukuje pracownika na stanowisko:

Młodszy Laborant

MALCHEM Sp. z o.o.

poszukuje pracownika do pracy w laboratorium zakładowym

na stanowisku: młodszy laborant

Wymagania:

– wykształcenie średnie chemiczne lub pokrewne

– mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

– dyspozycyjność (praca w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do niedzieli w godzinach 6.00-20.00)

– sumienne i staranne wykonywanie wyznaczonych zadań

 Zakres obowiązków:

– kontrola jakości surowców

– międzyoperacyjna kontrola jakości półproduktów i wyrobów gotowych

– ocena wyrobu przed wprowadzeniem do sprzedaży

– stała współpraca z działem produkcji

– udział przy wdrożenie nowych surowców, wyrobów i technologii

Oferujemy ciekawą pracę w miłym zespole.

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy o przesłanie na adres: praca at malchem.pl bądź na adres MALCHEM Sp. z o.o. 05-650 Chynów, Sułkowice, ul. Ogrodowa 2

Inne informacje: informacje można uzyskać pod nr. tel. 48 661 43 33

Planowana data zakończenia rekrutacji to 26.07.2023 r.

Prosimy o składanie aplikacji w formie elektronicznej lub tradycyjnie w formie papierowej z poniższą klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Firma MALCHEM zastrzega sobie, że odezwie się tylko do wybranych kandydatów.

W aplikacji należy podać numer telefonu lub adres email. W przypadku łącznego podania numeru telefonu oraz adresu email uznaje się, że kandydat wyraził zgodę na przetwarzanie przez MALCHEM sp. z o.o. zarówno numeru telefonu jak i adresu email.

W aplikacji kandydat ma prawo określić czas przez jaki te dane mogą być przetwarzane przez MALCHEM sp. z o.o. W przypadku braku takiego wskazania dane te będą przetwarzane przez czas nieoznaczony, przy czym nie dłużej niż do zakończenia naboru na wskazane w ogłoszeniu stanowisko.

PRACOWNIK PRODUKCJI

Miejsce wykonywania pracy: Sułkowice, ul. Ogrodowa 2, 05-650 Chynów

Główne obowiązki:

  • Proste prace produkcyjne, konfekcjonowanie, etykietowanie
  • Rozładunek i pakowanie produktów,
  • Obsługa wózka widłowego,

Wymagania:

  • Dyspozycyjność,
  • Gotowość do pracy zmianowej,
  • Uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi
  • Wysoka motywacja do pracy,
  • Sumienność i dokładność,
  • Odpowiedzialność,
  • Podstawowa obsługa komputera

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu umowę o pracę
  • Pracę w systemie zmianowym,
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • Praca w stabilnej, znanej firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pakiet socjalny

CV prosimy o przesłanie na adres: praca@malchem.pl lub na adres MALCHEM Sp. z o.o. 05-650 Chynów, Sułkowice, ul. Ogrodowa 2

Dodatkowe informacje można uzyskać dzwoniąc pod numer: (+48) 571 243 427